VetIQ Nutri Booster Real Salmon Kedi Ödülü 65 Gr

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

İçeriğindeki birçok doğal besleyici elementler ve gerçek somon balığı lezzeti ile sağlıklı ve mutlu kedi yavruları için lezzetli ödül maması.

Kullanım :  Sütten kesim esnasında ve sonrasında ek gıda olarak tavsiye edilir.

  • 8 haftalıktan, 12 aylığa kadar olan kediler içindir.
  • 8-16 haftalık yavru kediler için günlük 6 adet.
  • 16+ haftadan itibaren günlük 10 adet.

Kedinizin yanında her zaman temiz içme suyu bulundurunuz.

İçindekiler: Kümes hayvanları proteini, Çavdar unu, Kanola yağı, Mısır Nişastası, Somon proteini, Süt tozu, Lezzetlendirici, Sodyum klorid, Inulin,  Taurin, Askorbik asit, Zinc sulfat monohidrat, biberiye özü, Vitamin E (RRR alfa tokoferol), Kuprik sulfat, Vitamin A, Vitamin D. 

Garantili Analiz: Ham protein (min) %25.3,Ham yağ (min) %20.7, Ham lif (max)%2.5,Nem (max) %10.1,Kül (max) %7.7, Kalsiyum(min) %0.79, Fosfor (min) %0,89. Saklama Şekli: Serin, kuru ve direkt güneş ışığı almayan, 20⁰C yi aşmayan bir yerde muhafaza ediniz. Paket açıldığından itibaren 4 hafta içinde tüketilmelidir. Son kullanım tarihi / parti numarası için pakete bakınız.

Uyarı: İnsan tüketimi için değildir. Bu ürün sadece tamamlayıcı gıda olarak üretilmiştir.

TESLİMAT
 
Siparişler max. 2 iş gününde kargoya teslim edilmektedir.Teslimat süresi kargo firmalarının yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.
TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir. Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.
 
Yükleniyor...