Vetiq Nutri Booster Puppies Real Chicken Yavru Köpek Ödülü 50 Gr

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Healthy Bites Nutri Booster içeriğindeki bir çok besleyici ile sağlıklı ve mutlu köpek yavruları için lezzetli ödül maması. 

  • Kalsiyum bakımından zengindir.

Kullanım :  4 haftalıktan itibaren 1 yaşına kadar olan köpekler içindir.

  • Küçük ırk (11lbs/5kg) Günlük 2 adet. 
  • Orta İrk (22lbs/10kg) Günlük 3 adet.
  • Büyük ırk (44lbs/20kg) Günlük 4 adet.

Köpeğinizin yanında her zaman temiz içme suyu bulundurunuz.

İçindekiler: Un, Kanola yağı, Mısır Nişastası, kümes hayvanları proteini, Kalsiyum karbonat, Doğal lezzetlendirici, Tuz, İnulin, Gliserin, Vitamin C, Askorbil palmitat, biberiye özü yağı, Vitamin E (RRR alfa tokoferol), Zinc sulfat monohidrat, Vitamin A, Vitamin D3.

Garantili Analiz: Ham protein (min) %10.9,Ham yağ (min) %23.4, Ham lif (max)%2.42,Nem (max) %8.3,Kül (max) %7.7, Kalsiyum(min) %1.58.

Saklama Şekli: Serin, kuru ve direkt güneş ışığı almayan, 20⁰C yi aşmayan bir yerde muhafaza ediniz. Paket açıldığından itibaren 4 hafta içinde tüketilmelidir. Son kullanım tarihi / parti numarası için pakete bakınız.

Uyarı: İnsan tüketimi için değildir. Bu ürün sadece tamamlayıcı gıda olarak üretilmiştir.

TESLİMAT
 
Siparişler max. 2 iş gününde kargoya teslim edilmektedir.Teslimat süresi kargo firmalarının yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.
TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir. Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.
 
Yükleniyor...