VetIQ 2in1 Denti Care Chews Kedi Köpek Ağız Ve Diş Sağlığı Diş Plağı ve Tartar Temizleyici Tablet 30 Table

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
VetIQ 2in1 Denti Care Chews Kedi Köpek Ağız Ve Diş Sağlığı Diş Plağı ve Tartar Temizleyici Tablet 30 Tablet

VetIQ 2in1 Denti-Bakım Kemikleri olduğunu çiğneme tabletleri köpekler ve kediler için bir diş macunu . 2 aylıktan büyük köpekler ve 3 aylıktan büyük kediler için uygundur.

Lezzetli, yüksek oranda emilebilir VetIQ 2in1 Denti-Care Chews tabletleri, plak oluşumunu azaltmaya yardımcı olurken köpeğinizin ve kedinizin nefes almasını tazeler. Eşsiz bir içerik karışımı içerirler:

Nar özü: doğal bir antioksidandır, bağışıklığı destekler ve diş etlerinde kolajen oluşumuna yardımcı olur,
Antibakteriyel maydanoz yağı: ağızdaki bakterileri yok eder,
nane yağı: nefesi ferahlatır.

Ürünün İçeriği;

kalsiyum karbonat, bira mayası. Kg başına katkı maddeleri: doğal aroma, 1000mg nar özü, 1000mg nane yağı, 250mg maydanoz tohumu yağı.
analitik bileşenler: ham protein %13.4, ham yağlar %2.8, ham kül %65, ham lif %0.3, nem %2.9, kalsiyum %25.5, fosfor %0.4, sodyum %0,07.
garantili analiz: ham protein %12,9, ham yağlar %2,5, ham kül (maks) %67,4, ham lif (maks) %0,6, nem %3,2, kalsiyum %22,44, fosfor %0,34, sodyum %0,07.

Kullanımı;

Çiğnenebilir tabletlerdeki diş macunu öğünler arasında uygulanmalıdır. Evcil hayvanınızın çiğnemesini kolaylaştırmak için tableti ikiye bölebilirsiniz.
Ürün art arda 15 gün, ardından gün aşırı uygulanmalıdır.

TESLİMAT
 
Siparişler max. 2 iş gününde kargoya teslim edilmektedir.Teslimat süresi kargo firmalarının yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.
TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir. Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.
 
Yükleniyor...