Saban Nem Alıcı Rutubet Giderici Aparat 500gr Lavanta Kokulu Tablet

  • Ürün Kodu: 613VGVLX04
  • Barkod: 6242005663598
  • Kategori: Nem Alıcılar
  • Stok: 20+
  • Fiyat
  • 74,00 TL
    KARGO BEDAVA
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Saban NEM VE RUTUBET GİDERİCİ NEDİR? Rutubet ve nem giderici, bulunduğu ortamdaki rutubeti ve nemi içine çekmek ve hapsetmek suretiyle zararlarını ortadan kaldırmaya yarayan doğal bir üründür. Ayrıca ortamlarda oluşan buğu, Islaklık hissi gibi etkilerin ortadan kalkmasını ayrıca mekânların küf, rutubet kaynaklı kötü kokudan arınmasını sağlar. (Sigara dumanının ortamdan daha kısa sürede yok edilmesine de yardımcı olduğu gözlemlenmiştir.) Böylece kullanılan ortam rutubet, nem ve bunlara bağlı olarak gelişen diğer etkenlerden arınarak rahat bir nefes alırken, siz de daha hafif ve sağlıklı bir hava keyfini sürersiniz. SABAN ? NEM VE RUTUBET GİDERİCİ NASIL ÇALIŞIR? - Tablet bu işi kolayca ve sessizce yerine getirir. - Ürün çalışırken herhangi bir enerji kaynağına ihtiyaç duymaz. Doğal yollarla çalışmaktadır. - Tablet çalışması sırasında ortamın rutubeti ve nem yoğunluğuna bağlı olarak havadaki nemi su haznesine toplayarak biriktirmektedir. Tablet bittikten sonraSu haznesini boşalttıktan sonra yeni yedek tableti kullanmak suretiyle tekrar rahatça kullanmaya devam edebilirsiniz. - Yedek tablet uygulama çok kolay ve pratiktir, şöyle ki,Tablet ?in paketini açın ve aparatınüst bölümüne tablet haznesine yerleştiriniz. Tablet hava ile temasa geçer geçmez aparat artık çalışır durumdadır. Yedek tabletlerin kullanım süreleri nedir? Tabletlerin kullanım süresi mevsimlere, kullanılan alana, nem yoğunluğuna göre değişmektedir. Ancak bu konuda global bir bilgi vermemiz gerekir ise 20 ila 40 gün arasında değişen sürelerde kullanıma cevap vermektedir. Nerelerde Kullanılabilir? Evinizde, odalarınızda, iş yerinizde, fabrikanızda, deponuzda, geminizde, yatak ve baza altlarınızda, gardıroplarınızda, rutubetten ve nemden arınmasını istediğiniz her ortamda dilediğinizce kullanabilirsiniz
TESLİMAT
 
Siparişler max. 2 iş gününde kargoya teslim edilmektedir.Teslimat süresi largo firmalarının yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.
UTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir. Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.
**Her 100 tl.lik alışverişinizden 1 kg mama sokak hayvanlarına gitmektedir.
Yükleniyor...