Pro Plan Duo Delice Parça Somon Balıklı Medium Large Köpek Maması 10 Kg

 • Ürün Kodu: 12438904
 • Marka: Pro Plan
 • Kategori: Mama & Çiğneme
 • Stok: 3
 • Fiyat
 • %23indirim
  351,69 TL
  270,98 TL
  KARGO BEDAVA
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Pro Plan Duo Delice Somonlu Yetişkin Köpek Maması 10 Kg Proplan köpek maması, yetişkin orta ve büyük ırk köpekler için, tam ve dengeli beslenmesine uygun olarak geliştirilmiş, somon balığı ile hazırlanmış, reddedilemeyecek yüksek lezzet ve sindirilebilirliğe sahip, kuru köpek mamasıdır. * Proplan köpek maması, yetişkin köpeklerin tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak formüle edilmiştir. * Kuru köpek mamasının tanecik boyutları orta ve büyük ırk köpeklere uygun olarak hazırlanmıştır. * Özenle seçilmiş malzemelerden, özel pişirme tekniği ile hazırlanmıştır ve yüksek sindirilebilirliğe sahiptir. * İçeriği iki farklı tane yapısıyla, somon balığı ile hazırlanmış parçalar ve kıtır gevrek parçalarından oluşmaktadır. * Kıtır gevrek parçalar köpeğinizi çiğnemeye teşvik eder ve özel yapısı ile dişlerde tartar birikiminin azalmasına yardımcı olur. * Proplan köpek mamaları lifli içeriği sayesinde sağlıklı sindirim sitemini destekler. * İçerdiği kaliteli protein kaynağı, bağırsak hücrelerini besler ve sindirim siteminin sağlıklı olmasına yardımcı olur. * Gerçek somon balığından gelen % 26 oranında yüksek protein içeriği, zenginleştirilmiş optimal protein - kalori oranı ile güçlü ve sağlıklı kas yapısını destekler. Yüksek enerji ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur. * Proplan köpek mamaları doğal antioksidanlar içerir, renklendirici içermez. İçerik: Somon (% 15,00), buğday, mısır, kurutulmuş kanatlı proteini, hayvansal yağ, buğday gluten unu, pirinç, kurutulmuş pancar küspesi, sakatat, mineraller, propilenglikol, kurutulmuş yumurta, kavrulmuş arpa unu, balık yağı. Köpek Mamasının Analizi: Ham protein % 26,00, ham yağ % 16,00, ham lif % 2,50, inorganik madde % 7,50, vitamin A 33.000 IU/kg, vitamin D3 1.000 IU/kg, vitamin E 550 mg/kg, vitamin C 140 mg/kg, demir sülfat monohidrat 91 IU/kg, kalsiyum iyodat anhidre 2,30 mg, bakır sülfat pentahidrat 14 IU/kg, mangan sülfat monohidrat 43 IU/kg, çinko sülfat monohidrat 140 IU/kg, sodyum selenit 0,13 IU/kg, doğal orijinli tokoferol bakımından zengin özler 50 mg/kg.
TESLİMAT
 
Siparişler max. 2 iş gününde kargoya teslim edilmektedir.Teslimat süresi largo firmalarının yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.
UTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir. Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...