Matisse Tavuk Hindi ve Sebzeli Yetişkin Kedi Maması 1.5 Kg

  • Ürün Kodu: 8010276032089
  • Barkod: 8010276032089
  • Marka: Matisse
  • Kategori: Kedi Kuru Mama
  • Stok: 1
  • Fiyat
  • 102,06 TL
    KARGO BEDAVA
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

FARMINA MATISSE TAVUK HİNDİ VE SEBZELİ YETİŞKİN KEDİ MAMASI 1,5 KG
 
Yetişkin kediler için formüle edilmiş tam ve dengeli mamadır.
Matisse Tavuk & Hindi ve Sebzeler, normal fiziksel aktivitesi bulunan yetişkin kediler tam mamadır. Dengeli ve sağlıklı bir öğün için en iyi içerikleri içerir. Tavuk & Hindi, Pirinç ve Sebzeler doğru oranda kaloriyi, proteini ve yüksek sindirimi garanti eder. Son derece lezzetli Matisse Tavuk & Hindi ve Sebzeler; doğru miktarda taurini, gerekli proteini ve artı kusursuz Omega 3 ?Omega 6 yağ orantısını vitamin ve minerallerdeki gerekli doğru orantısı gibi dengeli bir öğünün sağlanması için ihtiva eder.
 
Matisse Tavuk & Hindi ve Sebzeler genetiği ile oynanmış organizma (GDO) bileşenleri içermez.
 
Komposizyonu
 
Kurutulmuş tavuk ve hindi eti(min. 32%), pirinç (min. 25%), mısır, kurutulmuş balık, tavuk yağı, dijest, kurutulmuş pancar posası, kurutulmuş havuç (min. 2%), ıspanak tozu (min. 2%), kırmızı pancar tozu (min. 2%), balık yağı, bitkisel yağ, mısır glüteni, tüm kurutulmuş yumurtalar, sodyum klorür, potasyum klorür, DL-Metiyonin (3000 mg/Kg),  kolin klorür, (2200 mg/Kg), kurutulmuş bira mayası, taurin, çinko oksit (Zn 60 mg/Kg), çinko sülfat monohidrat (Zn 60 mg/Kg), magnezyum sülfat mono hidrat (Mn 50 mg/Kg), demir sülfat mono hidrat (Fe 20 mg/Kg), demir karbonat mono hidrat (Fe 20 mg/Kg), bakır sülfat penta hidrat  (Cu 16 mg/Kg), kalsiyum iyodür anhidrit  (I 1,5 mg/Kg), kobalt karbonat baz mono hidrat (Co 0,25 mg/Kg), sodyum selenit (Se 0,1 mg/Kg), vitaminler.renklendiriciler : AB mevzuatının   onayladığı katkılar(E102, E110, E133).
 
 

Tipik Analiz
Nem                           9,00 %
Proteinler                  32,00 %
Sıvı ve katı yağlar       11,00 %
Lif                             1,20 %
Kül                            6,60 %
Kalsiyum                     0,98 %
Fosfor                        0,85 %
Magnezyum                 0,08 %
Taurin                        0,18 %
 
 
 
Kg?daki İlaveler :
 
A Vitamini: 16000 IU; D3 Vitamini: 1600 IU; E Vitamini (alfa-tokoferol 91%): 160 mg.
 
Kargo Teslim Uyarısı: Değerli müşterilerimiz, kargonuzu teslim almadan önce ürününüzü kontrol ediniz. Tüm ürünlerimiz orijinal kolileri içerisinde yollanmaktadır. Göndermiş olduğumuz koliyi kargo elemanının yanında açınız ve içindeki malları kontrol ediniz. Size gönderilen üründe bir hasar mevcut ise hemen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve hemen Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bize bildiriniz aksi taktirde imzaladığınız kargo teslim fişi ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınız anlamına gelir. Hasar Tespit Tutanağı tutulmayan iade veya şikayetleriniz kabul edilmeyecektir. İyi alışverişler dileriz.

 

TESLİMAT
 
Siparişler max. 2 iş gününde kargoya teslim edilmektedir.Teslimat süresi largo firmalarının yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.
UTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir. Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...